HABER AKIŞI

ÖĞRENCİLERE TABLET DESTEĞİ

 Tarih: 19-11-2020 13:25:46
Sarıcakaya Belediyesi, Kovid-19 sürecinde okullarda uzaktan eğitime geçilmesi nedeniyle sınırlı imkanlara sahip öğrencilere katkı sunmak amacıyla ‘Bir tablet bir gelecek’ sloganı altında öğrencilere ücretsiz tablet dağıttı.

Sarıcakaya Belediyesi, ilçede yaşayan öğrencilerin uzaktan eğitime kolay erişebilmeleri için ‘Bir tablet Bir Gelecek’ sloganı adı altında çalışma başlattı. Eğitime Tam Destek projesi kapsamında tableti olmayan 8 öğrenciye Belediye Başkanı Hüseyin Çam tarafından tabletleri hediye edildi. Sarıcakaya Belediye Başkanı Hüseyin Çam, konuyla ilgili olarak “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın pandemi sürecinde eğitimlerinden mahrum kalmaması ve onlara daha iyi bir gelecek hazırlayabilmek bizlerin en temel vazifelerinden biridir. Her sahada ülkesinin ve yaşadığı ilçenin kalkınmasında ve yükselmesinde lokomotif vazifesi gören gençlerimizdir. Bu zorlu süreçte ‘Bir tablet bir gelecek’ sloganı adı altında öğrencilerimizin sıkıntısız bir şekilde eğitimlerine devam edebilmesi ve katılımlarının artırılması için elimizden gelen desteği sağlayacağız. Eğitim hayatında tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
“GÜZELLİKLERİ KENDİ İÇİMİZDE YAŞAYALIM” “GÜZELLİKLERİ KENDİ İÇİMİZDE YAŞAYALIM” Yunusemre Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Karagülle korona virüse yakalandı...
REKTÖRDEN VEFA ZİYARETİ REKTÖRDEN VEFA ZİYARETİ Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, 24 Kasım Öğretmenler Gün..
Yarışma ödülleri Valilikte dağıtıldı Yarışma ödülleri Valilikte dağıtıldı 2020 Yılı Öğretmenler Arası Kısa Öykü Yarışmasında il birincisi öğretmene ve 24 ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı