istanbul escort

HABER AKIŞI

Öğrenciler sahneye çıktı

 Tarih: 01-12-2019 04:00:00

İkinci sınıf öğrencileri birinci sınıf öğrencilerine tiyatro gösterisi düzenledi.

Tepebaşı Mualla Zeyrek İlkokulu 1. sınıf öğrencilerine Odunpazarı Mehmet Ali Yasin İlkokulu sınıf öğretmeni Emine Çelik yönetiminde 2. sınıf öğrencileri tiyatro topluluğu tarafından tiyatro gösterisi düzenlendi. Öğrencilerin ve öğretmenlerin ilgi gösterdiği "Biz birdeyken" tiyatro oyunu ile ilgili bilgi veren Mualla Zeyrek İlkokulu Müdürü Sedat Aslan, "Okuma sevgisinin aşılanmasının yanında okullar ve örgenciler arası işbirliğinin sağlanması, akran etkileşimi ve akran eğitimi ile birbirlerinden öğrenecekleri çok şeyin olduğunu fark ettirmek için yaşayarak görme şansı vermektir. Bunun için okulumuzda bu ve buna benzer etkinliklerin artarak devam edecek” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
TBMM HEYETİ ÜNİVERSİTEDE TBMM HEYETİ ÜNİVERSİTEDE TBMM Bilişim Teknolojileri Bağımlılığıyla Mücadele Araştırma Komisyonu üyeleri, ..
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman beraberinde Başkan Yardımcıları Gökh..
YAZIKLAR OLSUN! YAZIKLAR OLSUN! Göztepe Mahallesi’nde bulunan 75.Yıl Parkı’na Odunpazarı Belediyesi’nin gençleri..
Sarıcakaya şuranın yıldızı Sarıcakaya şuranın yıldızı AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ankara Ticaret Odası C..
HABER ARŞİVİ
Yukarı