istanbul escort
HABER AKIŞI

MüSiAD’ TAN öDüL YAGMURU

 Tarih: 12-05-2019 04:00:00

Düzenlenen organizasyonda, Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencileri Yunus Emre’ nin “Gelin Tanış olalım” sözünden yola çıkarak mimari projelerini birebir ölçekte makete dönüştürdüler. Yarışma sonucunda ise birinciliği sadece kız öğrencilerden oluşan  “Vahdet-i Vücud”  Grubu kazanarak 5.000 TL’ lik ödülün sahibi oldu. İkincilik ödülü olan 3.000 TL’ yi “Duygu Karmaşası ve Deneyim İz “ adlı iki öğrenci gurubu paylaştı. Yarışma üçüncülüğünü ise “Tevazu grubu ile Ortak Ben Grubu” paylaşarak 2.000 TL’ lik ödülün sahibi oldular. Yarışmanın sonunda ise jüri özel ödülü olarak da 1.000 TL ile birlikte dereceye giren öğrencilere toplam 11.000 TL’ nin üzerinde ödül verildi.  MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman katılımcılara, yarışmacılara, emeği geçenlere ve Eskişehir halkına teşekkür etti. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Vatandaş  ‘hayır’ dedi Vatandaş ‘hayır’ dedi Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi üzerinde kendi işlettiği kafelerdeki ça..
Cezalar havadan indi Cezalar havadan indi Emniyet Müdürlüğü tarafından Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Projesi kapsamında ..
KADIN ÜRETİCİLERE  DESTEK TEPEBAŞI’NDA KADIN ÜRETİCİLERE DESTEK TEPEBAŞI’NDA Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verilen destekler kapsamında ..
HEPİMİZİN YAVRULARI HEPİMİZİN YAVRULARI AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir’de bulunan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı