HABER AKIŞI

MüSiAD’ TAN öDüL YAGMURU

 Tarih: 12-05-2019 04:00:00

Düzenlenen organizasyonda, Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencileri Yunus Emre’ nin “Gelin Tanış olalım” sözünden yola çıkarak mimari projelerini birebir ölçekte makete dönüştürdüler. Yarışma sonucunda ise birinciliği sadece kız öğrencilerden oluşan  “Vahdet-i Vücud”  Grubu kazanarak 5.000 TL’ lik ödülün sahibi oldu. İkincilik ödülü olan 3.000 TL’ yi “Duygu Karmaşası ve Deneyim İz “ adlı iki öğrenci gurubu paylaştı. Yarışma üçüncülüğünü ise “Tevazu grubu ile Ortak Ben Grubu” paylaşarak 2.000 TL’ lik ödülün sahibi oldular. Yarışmanın sonunda ise jüri özel ödülü olarak da 1.000 TL ile birlikte dereceye giren öğrencilere toplam 11.000 TL’ nin üzerinde ödül verildi.  MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman katılımcılara, yarışmacılara, emeği geçenlere ve Eskişehir halkına teşekkür etti. HM

  GÜNDEM HABERLERİ
YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI Eskişehir’de koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kapalı olan işletmeler..
Otogarda hareket var Otogarda hareket var Koronavirüs tedbirleri sonrasında normalleşme dönemine girilmesi ile birlikte aç..
Basına paket şart Basına paket şart CHP’nin gazeteci kökenli Milletvekili Utku Çakırözer’in hazırladığı Mayıs ayına ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı