HABER AKIŞI

MÜSİAD’tan başhekim ziyareti

 Tarih: 17-11-2019 04:00:00

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman, Başkan Yardımcıları Gökhan Çalışkan, Metin Özabuş ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden İsmail Kanber Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atanan  Prof. Dr. Muhammed Evvah Karakılıç’ı makamında ziyaret ettiler. MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman, “Başhekimliğine atanan Prof. Dr. Muhammed Evvah Karakılıç hocamıza hayırlı olsun. MÜSİAD olarak Kamu Kurum ve Kuruluşları ile sürekli işbirliği içersinde olmaktan keyif alıyoruz. Sağlık hizmetlerinin daha iyi nasıl olması gerektiği üzerinde, istişare ederek karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Yakın ilgisinden dolayı Başhekim Prof. Dr. Muhammed Karakılıç Hocamıza teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammed Evvah Karakılıç,  “ Bu nazik ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Eskişehir Başkanı Duman’ a ve Yönetimine teşekkürlerimi iletiyor başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Emeklilerin yüzü gülmeli Emeklilerin yüzü gülmeli Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Eskişehir Şube Başkanı Arif Duru, emeklilerin h..
Karardan hemen vazgeçilsin Karardan hemen vazgeçilsin Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur..
Başkan Çalışkan Seyitgazi’de Başkan Çalışkan Seyitgazi’de AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, normalleşme süreciyle birlikte..
Virüs gölgesinde festival Virüs gölgesinde festival Sivrihisar ilçesinde temsili Nasreddin Hoca eşliğinde Korona virüs salgınının so..
HABER ARŞİVİ
Yukarı