HABER AKIŞI

MÜSİAD’dan Vali’ye destek

 Tarih: 25-06-2020 14:34:08

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman, MÜSİAD eski Şube Başkanı Ayhan Arslan, Başkan Yardımcısı Gökhan Çalışkan, Yönetim Kurulu üyelerinden İsmail Kanber, Hüsamettin Sarı, üyelerden Ahmet sivri, M. Ümit Kaleli ve Av. Oğuz Özdemir Eskişehir Valiliğine atanan Erol Ayyıldız’ ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Yakın ilgisinden dolayı Ayyıldız’ a teşekkür eden Duman, “Eskişehirimize önemli hizmetleri olacağına inancımız tam olan İzmir Valisi iken Eskişehir Valiliğine atanan Değerli Erol Ayyıldız Valimize hayırlı olsun ziyaretimizde MÜSİAD Eskişehir Şubesi faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler vererek, Yunus Emre Projemiz kapsamında Şehrimiz ile alakalı birlik, beraberliğin, gençliğin ve istişarenin önemi hakkında fikir alışverişinde bulunduk. MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı ve biz işadamları olarak Valimiz Sayın Ayyıldız’ a her türlü desteği vereceklerini belirterek, yeni görevlerinde Yüce Rabbimizden muvaffakiyetler niyaz ediyoruz“ dedi. Nazik ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ayyıldız, Eskişehir’ de görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu iletti. Eskişehirlilere hizmet ederken tek amaçlarının ulaşılabilirlilik olduğunu kaydeden Vali Ayyıldız, kurumlar arası işbirliğin önemine dikkat çekerek, Eskişehir’ in tüm dinamikleriyle birlikte çalışma gayreti içersinde olacaklarını söyledi. Vali Ayyıldız MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman’ a ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
KURBANLIK İÇİN ÜRETİCİYE ÇAĞRI KURBANLIK İÇİN ÜRETİCİYE ÇAĞRI Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Hayvan Pazarı’nda kurbanlık hayvan satmak isteye..
Avukatlar isyan etti Avukatlar isyan etti Eskişehir Adliyesi önünde bir araya gelen Eskişehir Barosu avukatları getirilmek..
Kooperatifçiliğe tam destek Kooperatifçiliğe tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Yıldıztepe Kooperatifi’ni ziyaret eder..
ESKİŞEHİR’E YENİ NEFES ESKİŞEHİR’E YENİ NEFES Salgın döneminde bakım ve tadilat işlemlerinden geçirilerek baştan aşağı yenilen..
HABER ARŞİVİ
Yukarı