istanbul escort

HABER AKIŞI

Muhteşem çocuklar

 Tarih: 30-11-2019 04:00:00

Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, 2 Aralık’ta gerçekleştirecekleri Yeni Yıl Konserinin hazırlıklarını aralıksız şekilde sürdürüyor.

Orkestranın, Şef Rengim Gökmen ve Devlet Sanatçısı Gülsin Onay ile birlikte sahneye çıkacağı konserin hazırlıkları, yoğun biçimde sürüyor. Çocukların gerçekleştirdiği prova çalışmaları, Çocuk Senfoni Orkestrası Eğitim ve Çalışma Merkezi’nde devam ediyor.Provalara katılan Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano Anasanat Dalı Öğretim Görevlisi Eren Yahşi de çocukların hazırlık çalışmalarına katkı veriyor. Konu hakkında bir değerlendirmede bulunan Yahşi, “Çocuklarımızın hazırlıklarına seve seve yardımcı oluyorum. Çocuklarımızın sanat ile yetişmesi özellikle bugünlerde çok önemli. Bu ortamı paylaşmak benim için de özel bir tecrübe” diye konuştu.Provaları süren Yeni Yıl Konseri, 2 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Konserin 12 ve 17 TL’lik biletleri ise “biletinial.com” internet adresi üzerinden satışa sunulurken; konserden elde edilecek gelir ise yine İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası’na aktarılacak. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
TBMM HEYETİ ÜNİVERSİTEDE TBMM HEYETİ ÜNİVERSİTEDE TBMM Bilişim Teknolojileri Bağımlılığıyla Mücadele Araştırma Komisyonu üyeleri, ..
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman beraberinde Başkan Yardımcıları Gökh..
YAZIKLAR OLSUN! YAZIKLAR OLSUN! Göztepe Mahallesi’nde bulunan 75.Yıl Parkı’na Odunpazarı Belediyesi’nin gençleri..
Sarıcakaya şuranın yıldızı Sarıcakaya şuranın yıldızı AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ankara Ticaret Odası C..
HABER ARŞİVİ
Yukarı