HABER AKIŞI

Muhtarlardan Ankara çıkarması

 Tarih: 10-12-2017 04:00:00

Bozüyük ilçesinde görev yapan mahalle ve köy muhtarları Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Kuru ile birlikte Ankara’da temaslarda bulundu. Yaklaşık 35 kişilik muhtarlar grubu, ilk olarak TBMM’ne giderek AK Parti Milletvekili Halil Eldemir'i ziyaret etti. Eldemir, Bozüyük’teki çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek muhtarların talep ve istekleriyle yakından ilgilendi. Yapılan çalışmaların yanı sıra, TCDD üstgeçit çalışmaları ve ilçedeki camilerin restorasyonu ile ilgili olarak da açıklamalarda bulunan Eldemir, Bozüyük için Ankara’da çeşitli Bakanlık ve Genel Müdürlüklerinde görüşmelerin yapıldığı ve yatırımların artarak devam etmesi için temaslarda bulunduğunu belirtti. Ardından Anıtkabir’e giden grup daha sonra Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü görevine getirilen Fahrettin Poyraz’ı da makamında ziyaret etti. Ziyaret sonrası muhtar grubunun Ankara temasları sona erdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı