istanbul escort
HABER AKIŞI

Muhtarlara söz

 Tarih: 11-03-2019 04:00:00

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, muhtar adayları ve azaları ile bir araya geldi. Çok sayıda muhtar adayı ve azasının katıldığı toplantıda konuşan Başkan kurt, “Hiçbir muhtarımızın siyasi kimliğine, akrabalık ilişkisine bakmadım. Doğru ilişkiyi, doğru talebi olan bütün muhtarlara eşit ve aynı mesafede hizmet ettim” dedi. Muhtarlara her ay toplantı yaparak Eskişehir’in ve Odunpazarı’nın sorunlarını tartışmak istediklerini söyleyen Başkan Kurt, yeni dönemde Muhtarlık Müdürlüğü kuracaklarını da duyurdu. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı