istanbul escort
HABER AKIŞI

MUHTARLAR UNUTULMADI

 Tarih: 21-10-2018 04:00:00

Cumhuriyet Meydanında, 28 mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleşen etkinlik, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Çelenk töreni sonrası muhtarlar adına bir konuşma yapan Sakarya Mahallesi Muhtarı Dilaver Demiröz, “Muhtarlar, mahallenin gözü kulağıdır. Muhtarlar, devletin temsilcidir. Muhtarlar, devletin vatandaşa dokunan sıcak elidir. Muhtarlar, devletle vatandaş arasında bir köprü vazifesi oluşturmaktadır” ifadelerini kullandı.  Tören sonrası, Çifteler Kültür Evinde 35 yılı aşkın süredir görev yapan Gani Emek ve Şaban Akgün’e Çifteler Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan ve Çifteler Belediye Başkanı Metin Özen tarafından plaket verildi. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı