HABER AKIŞI

MUHTARLAR UNUTULMADI

 Tarih: 21-10-2018 04:00:00

Cumhuriyet Meydanında, 28 mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleşen etkinlik, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Çelenk töreni sonrası muhtarlar adına bir konuşma yapan Sakarya Mahallesi Muhtarı Dilaver Demiröz, “Muhtarlar, mahallenin gözü kulağıdır. Muhtarlar, devletin temsilcidir. Muhtarlar, devletin vatandaşa dokunan sıcak elidir. Muhtarlar, devletle vatandaş arasında bir köprü vazifesi oluşturmaktadır” ifadelerini kullandı.  Tören sonrası, Çifteler Kültür Evinde 35 yılı aşkın süredir görev yapan Gani Emek ve Şaban Akgün’e Çifteler Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan ve Çifteler Belediye Başkanı Metin Özen tarafından plaket verildi. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı