istanbul escort
HABER AKIŞI

Mücadele vurgusu

 Tarih: 18-01-2018 04:00:00

CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel Kristal İş Sendikası’nı ziyaret etti. Sallarel’i Kristal-İş Eskişehir Şube Başkanı Erdal Akyazı ve işçiler karşıladı. Sesini duyurmada en örgütlü sendikalardan birinin Kristal-İş olduğunu vurgulayan Sallarel, “Örgütlü işçi oranı Türkiye  genelinde düşerken bu oran Eskişehir’de artıyor. Kamudaki işçiler korkmasına rağmen bizdeki oranlar diğer illere göre iyi durumda. Kocaeli sanayi kenti olmasına rağmen Eskişehir’deki oranlar Kocaeli ile başa baş. Ülke şu durumdayken örgütlü mücadele çok önemli.” dedi. Sendika Başkanı Akyazı  taşerondaki işçilerin kadroya alınması konusunda, “Amacın başka olduğuna inanıyorum. İşçiler kadroya müracaat ediyor, kadro almadan haklarından feragat etmesi için kağıt imzalatıyorlar. İşçi kadroya giremezse o feragatnameler geri verilecek mi?” diye sordu. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı