istanbul escort
HABER AKIŞI

Motosiklet denetimi

 Tarih: 05-08-2019 04:00:00

Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ve asayiş şube ekipleri, kent merkezinde motosiklet uygulaması gerçekleştirdi. Yapılan uygulamalarda kask ve ehliyet kontrollerinin yanı sıra şüpheli şahıs ve çalıntı araçlar konusunda da denetimler yapıldı. Kentin birçok işlek cadde ve sokaklarında başlatılan uygulama kapsamında, motosikletli sürücüler sıkı denetimden geçirildi. Ekipler, ehliyet, ruhsat, kask, çalıntı araç ve şüpheli şahısların tespiti için Genel Bilgi Taraması (GBT) ve plaka sorgulaması gerçekleştirdi. Ayrıca polis ekipleri, sürücülere kask ve motosiklet ekipmanlarının hayati önem taşıdığını belirterek, özellikle kasksız motosiklet kullanmamaları konusunda uyarılarda bulundu. Yapılan uygulamalar için motosiklet sürücüleri de polis ekiplerine teşekkür ederek, ehliyetsiz ve kasksız motosiklet kullanımları konusunda polisin her zaman yanında olduklarını belirtti.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Ayak basmadık yer kalmayacak Ayak basmadık yer kalmayacak AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’EİYAP ve Köy Köy Eskişehir’’ ..
Orman Bölge isyan etti Orman Bölge isyan etti Orman Bölge Müdürlüğü Seyitgazi’de yaşanan orman yangını nedeniyle sosyal medyad..
Konut satışları resmen çakıldı Konut satışları resmen çakıldı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir'..
15 milyonluk şeffaf ihale 15 milyonluk şeffaf ihale Odunpazarı Belediyesi, Vişnelik Mahallesi Atatürk Bulvarı Kayıhan Sokak No:1 adr..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı