HABER AKIŞI

Motofest tutkunları buluştu

 Tarih: 12-07-2019 04:00:00

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin destekleriyle hazırlanan festival, doğa ve motosiklet tutkunlarını bir araya getirecek. Motosiklet tutkunlarının buluşturacak ve bölgeyi daha yakından tanımasına vesile olacak festivalde, hareketli dakikalar yaşanacak. Kahvaltı ve öğle yemeğinin ücretsiz verildiği kamp alanında, sürücülerin günlük hayata dair ihtiyaçlarını giderebilecekleri alanlar da bulunuyor. Geleneksel hale gelen ve katılımcı sayısı her geçen sene artan Eskişehir parkuruna farklı yaş ve zevkte çok sayıda motorcu katılacak. Bölgenin tanıtımı için çeşitli organizasyonların yapılacağı programda, gerekli güvenlik önlemleri de alınmış durumda. Eskişehir Motosiklet Kulübü, Eskişehir Şimşekler Motosiklet Kulübü ile Eskişehir Kamp ve Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenen organizasyon, 14 Temmuz Pazar günü sona erecek. 

  GÜNDEM HABERLERİ
ZEHİRE KARŞI TEDBİR ŞART ZEHİRE KARŞI TEDBİR ŞART Son günlerde gündeme gelen siyanürlü intihar vakalarına değinen Kimya Mühendisle..
Kadınlara iş fırsatı Kadınlara iş fırsatı Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile kadın otob..
HABER ARŞİVİ
Yukarı