HABER AKIŞI

Moraller üst seviyede

 Tarih: 03-01-2018 04:00:00
Eskişehirspor’da Antalya kampı resmen başladı. Siyah kırmızılı camiada moraller üst seviyede olurken futbolcular 9 günlük tatilin ardından tekrar bir araya geldiler. Hava şartlarının mükemmel derecede olması teknik ekibin de işini kolaylaştırıyor. Sezonun ikinci yarısına bambaşka bir ekip görünümüyle başlamak isteyen siyah kırmızılı oyuncularda özellikle kendi adlarına yapılan ödemelerin verdiği huzur ile idmanlarına başladılar. Takım içinde herkesin kafasında şu aşamada öncelikli olarak lige çok iyi başlayıp seri galibiyetlerle birlikte hedefe ulaşmak tek istek. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı