istanbul escort
HABER AKIŞI

Miniklerden anlamlı destek

 Tarih: 05-12-2018 04:00:00

Bilecik’te eğitim gören anaokulu ve ilkokul öğrencileri, Tema Vakfı ve Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak yürüttüğü Doğa Eğitim Programına destek verdi. Bilecik Edebali Anaokulu ve Edebali Şehir İlkokulu öğrencileri, yaşamda sahip oldukları haklar kadar almaları gereken sorumlulukları da öğretmek adına TEMA Vakfı’nın MEB ile ortak yürüttüğü Doğa Eğitim Programına destek verdi. Yapılan etkinlik hakkında bilgi veren okul müdürü Saadet Güzel, çocukların doğada bulunan varlıklara değer verebilmesi, severek ve özen göstererek koruyabilmesi için TEMA Vakfı ile işbirliği içine girdiklerini söyledi. Sürdürülebilir bir yaşam sağlamak amacı ile doğa eğitiminin ne kadar gerekli olduğu düşüncesinden yola çıktıklarının altını çizen Güzel, sözlerine şöyle devam etti: “Yeşile saygı duyan bir okul olmak ve öğrencilerimizi bu doğrultuda, duyarlı bireyler olabilmeleri adına; Ağaç Kardeşliği Projesinde öğrencilerimiz ile birlikte biz de varız dedik . Bununla birlikte, çalışmalarımıza ışık tutan ve çocuklarımıza yeşil bilincini aşılamaya çalışan TEMA İl Temsilcisi sayın Erdem Nazilli ile Bilecik TEMA İl Temsilcisi Yardımcısı ve aynı zamanda okulumuz öğretmenlerinden Sema Kuzpınar’ın TEMA Vakfı gönüllülüklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

  GÜNDEM HABERLERİ
YALOVA’DA  YAKALANDI YALOVA’DA YAKALANDI Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve eşinin Eskişehi..
MUHTEŞEM KUTLAMA MUHTEŞEM KUTLAMA 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Ulus Anı..
BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca Anadolu'yu çevreleyen üç denizde eş zamanlı düze..
İşte katılımcı belediyecilik İşte katılımcı belediyecilik Katılımcı yönetim anlayışı ile yönetilen Odunpazarı Belediyesi, paydaşlarını art..
HABER ARŞİVİ
Yukarı