HABER AKIŞI

Mihalgazi’de sıkı önlem

 Tarih: 23-03-2020 04:00:00

Mihalgazi Belediyesi tarafından korona virüsle mücadele kapsamında ilaçlama çalışması yapıldı.

Çin’de ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı saran ‘korona virüs' salgınına karşı Mihalgazi ilçe genelinde ortak kullanım alanları olan okullar, ibadethaneler, parklar, otobüs terminali ve duraklarda ilaçlama çalışması gerçekleştirildi. Başta ilçe merkezi olmak üzere ilçelerde de ortak kullanım alanlarında ilaçlama çalışmaları yapıldı. Belediye yetkilileri, “İlçemizde Korona virüs tedbirleri kapsamında Belediyemiz tarafından ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmamız devam etmektedir. İlçemizin ve vatandaşlarımızın sağlığı için ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmalarımız ilçe merkezimiz ve mahallelerimizde periyodik olarak devam edecektir” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
18 NOKTADA SIKI KONTROL 18 NOKTADA SIKI KONTROL Vali Özdemir Çakacak, Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kenttin giri..
Umreciler sevinçli Umreciler sevinçli Eskişehir’de umreden döndükten sonra karantina altına alınan vatandaşlar, 14 gün..
250 milyonluk müjde 250 milyonluk müjde AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’Şeker Pancarı Üreti..
Sağlıkçıların yanındayız Sağlıkçıların yanındayız İl Sağlık Müdürü Bilge’yi ziyaret eden Başkan Nadir Küpeli, “Sağlık çalışanlarım..
HABER ARŞİVİ
Yukarı