istanbul escort
HABER AKIŞI

MHP Sivrihisar’da buluştu

 Tarih: 27-05-2019 04:00:00

MHP Sivrihisar İlçe Teşkilatı’nın Sivrihisar’da düzenlediği iftar yemeği, Sivrihisar’da bir düğün salonunun tesislerinde gerçekleştirildi. MHP Sivrihisar İlçe Teşkilatı tarafından geleneksel hale getirilen iftar yemeği, aynı zamanda teşkilatları da bir araya getirdi. Düzenlenen İftar yemeğine; MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, MHP İl Başkanı İsmail Candemir, MHP İlçe Başkanları, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanı Yasin Yumrukaya, MHP Eskişehir İl Kadın Kolları Başkanı Kadriye Alkan, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve Sivrihisarlı partililer ilgi gösterdi. MHP Sivrihisar İlçe Başkanı Murat Işık; iftar yemeği öncesi yaptığı kısa konuşmasında ’günün anlam ve önemini belirterek birlik, beraberlik mesajları verdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Antik kente sıfır mahalle Antik kente sıfır mahalle Sivrihisar ilçesinde bulunan ve Kibele için kurulan antik kent Pessinus'un yanı ..
Eskişehir için varız Eskişehir için varız AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir ile ilgili gerek Hükümet gerekse B..
Refah değil sefalet Refah değil sefalet Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, memura verilen zam teklifinin refah değil ..
Kararın arkasındayız Kararın arkasındayız MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Bele..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı