HABER AKIŞI

MHP’den esnafa söz

 Tarih: 12-06-2018 13:04:40
MHP Milletvekili Adayları Ahmet Nurullah Sazak, Kadir Bıyık, Kezban Akkaya, İl Başkanı İsmail Candemir ve MHP Tepebaşı Meclis Üyesi Eyüp Yılmaz, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyarette bulundu.

Ziyarete Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Birlik Yönetim Kurulu ve birliğe bağlı oda başkanları katıldı. Birlik Başkanı Ekrem Birsen MHP’nin ülkenin önüne çıkan engellerde anahtar rol oynadığını belirterek, ülkemizin önemli sorunlarının çözülmesinde MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ve MHP Milletvekillerinin ülke menfaatlerini kendi menfaatleri önünde tutarak ülkemize ve milletimize önemli hizmetler verdiklerini belirtti. MHP Milletvekili adayları da göreve gelmeleri halinde ülkemizin ve esnaf sanatkarların sorunlarının çözümlenmesi için gerekli çalışmaları yapacaklarını belirtti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER Eskişehir ve Kütahya sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü ba..
Okullarda güvenli geçiş Okullarda güvenli geçiş Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ‘Okul Geçit Görevlileri’ projesi ile ok..
Ortak akılla çözeriz Ortak akılla çözeriz AK Parti Genel Merkez tarafından dış ilçelerden sorumlu olarak görevlendirilen M..
HABER ARŞİVİ
Yukarı