istanbul escort
HABER AKIŞI

MHP’den esnafa söz

 Tarih: 12-06-2018 13:04:40
MHP Milletvekili Adayları Ahmet Nurullah Sazak, Kadir Bıyık, Kezban Akkaya, İl Başkanı İsmail Candemir ve MHP Tepebaşı Meclis Üyesi Eyüp Yılmaz, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyarette bulundu.

Ziyarete Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Birlik Yönetim Kurulu ve birliğe bağlı oda başkanları katıldı. Birlik Başkanı Ekrem Birsen MHP’nin ülkenin önüne çıkan engellerde anahtar rol oynadığını belirterek, ülkemizin önemli sorunlarının çözülmesinde MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ve MHP Milletvekillerinin ülke menfaatlerini kendi menfaatleri önünde tutarak ülkemize ve milletimize önemli hizmetler verdiklerini belirtti. MHP Milletvekili adayları da göreve gelmeleri halinde ülkemizin ve esnaf sanatkarların sorunlarının çözümlenmesi için gerekli çalışmaları yapacaklarını belirtti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı