HABER AKIŞI

Mesleğimize sahip çıkalım

 Tarih: 15-04-2019 04:00:00

Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Neşet Ertoy, 14 yeni mali müşavirin ruhsat töreninde meslektaşlarına çağrı yaptı. ESMMMO Başkanı Neşet Ertoy, Oda Konferans Salonu’nda yapılan törende Ali Rıza Anar, Demet Tomak, Dursun Ali Yıldız, Emrah Durgun, Güner Kurtul, Hakan Çivisöken, Halil Çakır, Ozan Onur Vurmaz, Sait Gündem, Semra Civek, Sinan Kaygısız, Suat Kırtaş, Sultan Gaye Erdoğan ve Yunus Ozan Oktaş’tan oluşan 14 meslektaşına ruhsatlarını verdi. Burada konuşan Başkan Ertoy, “Emeklerin ve özverilerinin karşılığı olan Mali Müşavirlik Unvanını ve Ruhsatlarını alarak 113 bin kişilik muhasebe ailesine dahil oldular. Genç meslektaşlarımı ve bu süreçte onları yalnız bırakmayan ailelerini bir kez daha canı gönülden kutluyorum. Bundan sonraki mesleki yaşamınızda, kiminiz bağımlı kiminiz ise bağımsız çalışacaksınız. Çok zor şartlarda elde ettiğiniz bu ruhsat, sizin ayrılacağınızdır. Meslek yaşamanızda, mesleki standartlara ve mesleki etik kurallara bağlı hareket ederseniz, bağımsızlığınızdan ödün vermezseniz, dürüst, tarafsız ve güvenilir olursanız, sürekli eğitiminize önem verirseniz ve haksız rekabetten uzak durursanız inanın bana çok başarılı ve saygın bir meslek mensubu olursunuz” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
YHT’DE KRİZ ÇÖZÜLDÜ YHT’DE KRİZ ÇÖZÜLDÜ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Covid-19 tedbirleri nedeniyle a..
Mahmudiye’de büyük heyecan Mahmudiye’de büyük heyecan Osmanlı Ordusunun at ihtiyacını karşılamak üzere 1815 yılında hara kurulan Eskiş..
Günay ilçe turunda Günay ilçe turunda AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, korona virüs karantin..
HABER ARŞİVİ
Yukarı