HABER AKIŞI

Mehmetçiğe tam destek

 Tarih: 11-02-2018 04:00:00

Türk-İş’e bağlı Türk Harb-İş Sendikası Şubesi Afrin Operasyonuna katılan Mehmetçiğe tam destek verdi.

Harb-İş  Sendikası Şube Başkanı Şenol Yılmaz yaptığı açıklamada, “Türk milletinin teröre karşı duygu ve düşüncelerini ifade etmek amacıyla Cerablus, Elbab, İdlip şuanda Afrin ve daha pek çok yerde yapılan tüm operasyonlara Türk Harb-İş Sendikası camiası olarak tam destek verdiğimizi kamuoyuna ilan ediyoruz. Bu noktada Türk Harb-İş Sendikası ve bağlı iş yerlerinde bir kampanya başlattık. Tamamen gönüllük esasına dayalı bu faaliyetimizden toplanan bakiye ile tam 270 adet taşınabilir, mobil Power Bank aldık. Mehmetçiklerimiz zorlu arazi şartlarında elektrik enerjisinin kısıtlı olduğu bölgede bu bataryalar ile rahat rahat anne ve babaları ile aileleri ve çocukları ile görüşüp konuşabilsinler düşüncesiyle etkinliğimize destek veren bütün üyelerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Savunma sanayisinin ana omurgasını oluşturan, askeri fabrikalar, askeri tersaneler ve tüm askeri işyerlerinde çalışmanın gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin bu varoluş mücadelesinde yer almak bizler için onur olacak ve bu onur çocuklarımıza miras kalacak” ifadelerine yer verdi. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Birlik olmak şart Birlik olmak şart Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Muhacir Dernekleri Federasyonu’na bağl..
 Görev şehidi uğurlandı Görev şehidi uğurlandı Eskişehir'de devrilen askeri aracın sürücüsü Hava Ulaştırma Onbaşı Ebuzer Özyolc..
Ödüle doymuyor Ödüle doymuyor Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ) öğrencileri tarafından 2010 yılında kurulan..
Öğrencilere Kent Oyunu Öğrencilere Kent Oyunu Odunpazarı Belediyesi Gençlik Merkezleri, özellikle şehir dışından Eskişehir’e g..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı