istanbul escort
HABER AKIŞI

Mehmet Özcan fırtınası

 Tarih: 14-11-2018 12:18:38
Eskişehirspor da sezon başından bu yana forma giyen isimlerden Mehmet Özcan, her hafta futbolunun üzerine koyuyor. Siyah kırmızılı forma altında rakipleri karşısında etkili olan genç oyuncu takımın yıldızı olarak gönülleri fethediyor.

Gerek iç saha maçlarında gerekse deplasmanlarda rakiplerinin korkulu rüyası olan Mehmet Özcan’ın yükselen form grafiğiyle birlikte her takımın dikkatini çekiyor.

Kaptan Semih Güler ile geride kalan 12 haftalık sürenin hepsinde forma giymeyi başaran 20 yaşındaki oyuncu kalan haftalarda takımının en büyük umudu olarak görülüyor.

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı