istanbul escort
HABER AKIŞI

Malıç’da Ali Yörük rüzgarı

 Tarih: 10-02-2019 04:00:00

MHP (Cumhur İttifakı) Mihalıççık adayı Ali Yörük 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine ve seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Belediye Başkan adayı Ali Yörük, MHP Mihalıççık İlçe Başkanı Gürol Görür ve beraberinde ki heyet Kavak Krom ve Adularya madenlerini ziyaret etti. Ali Yörük açıklamasında “Yetkililerle ve emekçi kardeşlerimizle uzun uzun görüştük. Zaten Malıçta hep birlikteyiz. Sorunları ve çözüm yollarını biliyoruz. Onların hayatını kolaylaştıracak her türlü hizmeti yapacağız. Emekçi kardeşlerimize projeler hazırladık. Biz hep birlikte Mihalıççıklıyız. Cumhur İttifakı, Türk milletinin ruh kökünden, tarihi hedeflerinden, milli kimliğinden, bin yıllık kardeşlik ve kader ortaklığından yüce bir umutla, yüksek bir ufukla ortaya çıkmıştır. İnşallah 31 Mart tan sonra daha güzel günler, daha güzel bir Malıç bizleri bekliyor olacak” dedi. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Eskişehir’de gün boyu bir dizi etkinliğe katıldı. K..
Fuhuşta dev baskın Fuhuşta dev baskın Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce 5 ilde eş zamanlı gerçekleşen 'Bal Tuzağı 4' adlı..
Ataç’ın gurur projesi Ataç’ın gurur projesi Tepebaşı Belediyesi'nin özel gereksinimli bireyleri toplumla bütünleştirmek amac..
Adaya tam destek Adaya tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büy..
HABER ARŞİVİ
Yukarı