istanbul escort
HABER AKIŞI

Malıç’da Ali Yörük rüzgarı

 Tarih: 10-02-2019 04:00:00

MHP (Cumhur İttifakı) Mihalıççık adayı Ali Yörük 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine ve seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Belediye Başkan adayı Ali Yörük, MHP Mihalıççık İlçe Başkanı Gürol Görür ve beraberinde ki heyet Kavak Krom ve Adularya madenlerini ziyaret etti. Ali Yörük açıklamasında “Yetkililerle ve emekçi kardeşlerimizle uzun uzun görüştük. Zaten Malıçta hep birlikteyiz. Sorunları ve çözüm yollarını biliyoruz. Onların hayatını kolaylaştıracak her türlü hizmeti yapacağız. Emekçi kardeşlerimize projeler hazırladık. Biz hep birlikte Mihalıççıklıyız. Cumhur İttifakı, Türk milletinin ruh kökünden, tarihi hedeflerinden, milli kimliğinden, bin yıllık kardeşlik ve kader ortaklığından yüce bir umutla, yüksek bir ufukla ortaya çıkmıştır. İnşallah 31 Mart tan sonra daha güzel günler, daha güzel bir Malıç bizleri bekliyor olacak” dedi. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Antik kente sıfır mahalle Antik kente sıfır mahalle Sivrihisar ilçesinde bulunan ve Kibele için kurulan antik kent Pessinus'un yanı ..
Eskişehir için varız Eskişehir için varız AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir ile ilgili gerek Hükümet gerekse B..
Refah değil sefalet Refah değil sefalet Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, memura verilen zam teklifinin refah değil ..
Kararın arkasındayız Kararın arkasındayız MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Bele..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı