istanbul escort
HABER AKIŞI

Mahşerin üç atlısı

 Tarih: 17-11-2018 04:00:00

Eskişehirspor’a hayat veren bu üçlü ilk yarı sonuna kadar formayı bırakmaya niyetli değiller. Siyah kırmızılı forma altında Kaptan Semih, Ekrem ve Mevlüt başarılara imza atıyorlar. Sezon başından bu yana siyah kırmızılı takımın saha içindeki en büyük kozları olarak dikkat çeken Kaptan Semih, kaleci Ekrem ve sigortamız Mevlüt Çelik adeta mahşerin üç atlısı görevini üstleniyor. Siyah kırmızılı takımımızın yükünü çeken defans bloğunda çok iyi birliktelik sergileyen Semih-Mevlüt ikilisi kaleci Ekrem için büyük bir avantaj. Ligde her ne kadar en çok gol yiyen takım hüviyetinde olsa da Eskişehirspor son haftalarda alınan puanlarda en çok paya sahip olan bu üç oyuncunun ligde kalan 5 maçlık seride takımlarına ciddi katkı sağlaması bekleniyor. Bunun ilkini özellikle evimizde oynayacağımız Ümraniyespor maçı bu oyuncuların göstereceği performansa göre alınacak bir üç puan Es Es’in yolunu açmış olacak.

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı