istanbul escort
HABER AKIŞI

Mahmudiye’de kurtuluş coşkusu

 Tarih: 20-09-2018 04:00:00

Mahmudiye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97’ncı yılı gerçekleştirilen program ile kutlandı. Şehit ve gazilerin unutulmadığı programa halk büyük ilgi gösterdi. Atatürk Anıtına çelenk konulmasıyla başlayan Mahmudiye’nin Kurtuluş Günü Programına; Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan’ın yanı sıra Mahmudiye Kaymakamı Salih Sak, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet İlker, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Mahmudiye Eski Belediye Başkanı Sabri Avcil, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, “Kahraman Türk Ordusu’nun ve cesur Mahmudiye Halkının 35 günlük mücadelesi ile 18 Eylül 1921 tarihinde düşman işgalinden kurtarılmıştır. Kanında, karakterinde bağımsızlık ve özgürlük olan Türk Milleti tarihte olduğu gibi bugün de düşmanlardan korkmamış, korkmayacaktır” dedi. Mahmudiye’nin Kurtuluş Günü Programları kapsamında sevilen sanatçı Mithat Körler de şarkılarıyla sevenlerini coşturdu.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı