istanbul escort
HABER AKIŞI

Listedeki tek Eskişehirli

 Tarih: 03-11-2018 04:00:00
Gelir İdaresi Başkanlığı 2017 rekortmenlerini açıkladı. İlk 100’deki tek Eskişehirli Firuzhan Kanatlı oldu.

Gelir İdaresi Başkanlığı, 2017 yılı vergilendirme dönemine ilişkin en fazla vergi beyan eden mükellefler değerlendirmesi kapsamında en fazla gelir vergisi beyan eden mükellef listesini açıkladı. Haziran ayında hayatını kaybeden Şarık Tara, 2017 yılı için 53 milyon 583 bin 488 lira vergi tahakkuk ettirerek Türkiye'nin gelir vergisi rekortmeni oldu. 100 kişilik listede Eskişehir’den tek isim yer aldı. Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı’nın 5 milyonluk tahakkuk eden verginin sahibi ise ETİ Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Firuzhan Kanatlı oldu. 

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı