HABER AKIŞI

LİSELİLERDEN İYİLİK PROJESİ

 Tarih: 14-04-2018 04:00:00
‘Bir elin nesi var, iki elin sesi var’ sloganı ile Şehit İlker Karter Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, yardıma ihtiyaç duyan aileleri bir araya geldi.

EVLERE GİTTİLER

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Meslek Liseleri Ailelerle Buluşuyor’ projesi kapsamında Şehit İlker Karter Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yakınında bulunan ailelere yiyecek, yakacak, kılık kıyafet yardımında bulundu. Yine proje kapsamında sağlık durumu elverişli olmayan ve yaşlı kişilerin evleri öğrenciler tarafından temizlendi.

YARDIMLAŞMA ÖNEMLİ

Yetkililer proje ile ilgili yaptıkları açıklamada ‘Bu projede amaç öğrencilere sevgi, saygı, yardımlaşma, paylaşma ve hoşgörü gibi etik değerleri önemsemelerini sağlamak, aynı zamanda çıktıkları yolda ailelerle öğrencilerin kaynaşıp bir olmanın, birlikte olmanın toplumumuz için ne kadar önemli olduğunu vurgulamaktır’ dediler. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı