istanbul escort
HABER AKIŞI

Liselilerden büyük başarı

 Tarih: 11-03-2019 04:00:00

Cumhuriyet Anadolu Lisesi ‘Halk Oyunları’ ekibi tur atlayarak, nisan ayında Sinop'ta yapılacak Türkiye finaline katılmaya hak kazandı. 2014 yılında okul müdürü Semih Yavuz'un kurduğu; okulun beden eğitimi öğretmenlerinin emek ve gayretleri ile ve 4 yıl usta öğretici Birgül Geçikli'nin, bu yıl da usta öğretici Anıl Büyükkarabaş'ın çalıştırdığı Cumhuriyet Anadolu Lisesi  ‘Halk  Oyunları’ ekibi, 5 yıldır başarılara doymuyor...  ‘Halk Oyunları’ ekibinin kurucusu okul müdürü Semih Yavuz, ‘’Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'nün il içi turnuvasında 1’nci olarak, Ankara bölge turnuvasına katılan Cumhuriyet Anadolu Lisesi ‘Halk Oyunları ekibi; tur atlayarak, nisan ayında Sinop'ta yapılacak Türkiye finaline katılmaya hak kazandı. 5 yıldır geleneklerimizi, gelecekle buluşturup kaynaştıran, Eskişehir ilini başarıyla temsil eden Cumhuriyet Anadolu Lisesi ‘Halk Oyunları’ ekibinin; öğrencilerini ve ekibin bugünlere ulaşmasında büyük emekleri olan beden eğitimi öğretmenleri ile, antrenörlerini tebrik ediyor, Türkiye finalinde kendilerine başarılar diliyoruz’’ şeklinde konuştu

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı