HABER AKIŞI

Kurt’tan sert tepki

 Tarih: 09-01-2018 04:00:00
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan’ın kendisiyle ilgili açıklamalarına tepki gösterdi.

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan’ın kendisine yönelik olarak, “Hodri meydan Gündoğdu’yu birlikte gezelim” sözlerine karşılık Başkan Kazım Kurt, “Ben o sözleri Gündoğdu Mahallesi’nde söyledim. Açıklamaları başka bir yerle yapmadım. Madem benden önce gidip konuşsaydı ya” dedi. Başkan Kurt; “Gündoğdu, Küçük Sanayi ve Karapınar-2 projelerinin sorumluluğu Adalet ve Kalkınma Partisi’ndedir. 10 yıldır geziyoruz diyorlar 10 yılda niye çözmemişler” diye konuştu. Gündoğdu Mahallesi’ni kendilerinin afet riskli alan ilan etmediklerini, küçük Sanayi Sitesi ile ilgili düzenlemeyi bakanlık kararıyla yapma kararını kendilerinin almadığını belirterek şunları söyledi; “Karapınar’daki ikinci aşama uygulamayı ben mi TOKİ’ye devrettim. Bu üç bölgeyle ilgili sorunlar tamamen Adalet ve Kalkınma Partisi’nin sorumluluğundadır. Bu sorunu çözmedikleri müddetçe ben kendileriyle bir yere gitmem. Sorun çözülmediği sürece halka şikayet etmeye devam edeceğim.” 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı