HABER AKIŞI

KUPAYA FARKLI KADRO

 Tarih: 21-09-2017 04:00:00

İDMAN SONRASI YOLCULUK
Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, Anagold 24Erzincanspor maçı kadrosunda yer alan oyuncular, ısınma, 5’e 2 pas çalışması, el topu ve reaksiyon sürati gerçekleştirirken, Gazişehir Gaziantep FK kadrosundaki oyuncular ise, ısınma, 5’e 2 pas çalışması, dar alan ve çift kale oyun ile antrenmanı tamamladılar.  Antrenmanın ardından, Eskişehirspor dün saat 17.30’da İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na Erzincan’a geçmek üzere hareket etti.
GENÇLERE FORMA ŞANSI
Ümraniye maçında son dakikalarda atılan golle sahadan beraberlikle ayrılan ve ligde henüz galibiyeti bulunmayan Eskişehirspor’da teknik direktör Sergen Yalçın ilk on birde oynayan oyuncuları kupa maçında dinlendirecek. Yalçın aynı zamanda bugüne kadar forma şansı veremediği bazı genç futbolculara da Erzincanspor maçında forma şansı vererek onların durumlarını görme imkanı bulacak. Sergen Yalçın’ın Semih Şentürk, Hürriyet, Uğur İnceman gibi isimleri de yedek soyundurması bekleniyor.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Sınıra takviye Sınıra takviye Sınırın sıfır noktasında bulunan Hatay’ın Reyhanlı ilçesine askeri araç sevkiyat..
ESKİŞEHİR’DE ENGEL YOK ESKİŞEHİR’DE ENGEL YOK Zihinsel engelli ve alzheimerlı bireylerin vakitlerini verimli şekilde geçirmele..
Sorunlar defterde Sorunlar defterde AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü 75 Yıl Mahallesi’ne giderek vatandaşların sorunl..
Veda zamanı Veda zamanı Eskişehir ve Türkiye’nin duayen işadamlarından ETİ Gıda’nın kurucusu ve Onursal ..
  SİYASET HABERLERİ
Kılıçdaroğlu’na tam destek Kılıçdaroğlu’na tam destek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl ve ilçe örgütleri dün parti binasında bayramlaş..
Destici’den uyarı Destici’den uyarı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir İl Başkanlığ..
Belediyeleri alacağız Belediyeleri alacağız Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, AK Parti Eskişehir İl Başkanlığının düzenledi..
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 8 7 0 1 20 6 22 +14
2 Göztepe 9 5 2 2 20 15 17 +5
3 Akhisarspor 9 5 2 2 17 13 17 +4
4 Medipol Başakşehir 8 5 2 1 13 11 16 +2
5 Fenerbahçe 8 4 2 2 17 12 14 +5
6 Beşiktaş 8 4 2 2 13 9 14 +4
7 Kayserispor 8 4 2 2 12 9 14 +3
8 Bursaspor 8 4 4 0 16 13 12 +3
9 Sivasspor 8 4 4 0 14 14 12 0
10 Aytemiz Alanyaspor 9 3 4 2 19 20 11 -1
11 Yeni Malatyaspor 9 3 4 2 15 17 11 -2
12 Antalyaspor 9 2 4 3 11 15 9 -4
13 Trabzonspor 9 2 4 3 17 22 9 -5
14 Kasımpaşa 9 2 5 2 13 18 8 -5
15 Karabükspor 9 2 5 2 11 16 8 -5
16 Gençlerbirliği 9 2 5 2 12 20 8 -8
17 Atiker Konyaspor 8 2 5 1 8 11 7 -3
18 Osmanlıspor FK 9 2 6 1 13 20 7 -7
Takım O G M B A Y P AV
1 Ümraniyespor 8 5 1 2 14 7 17 +7
2 Giresunspor 8 4 0 4 12 5 16 +7
3 MKE Ankaragücü 9 4 2 3 11 7 15 +4
4 Çaykur Rizespor 9 4 2 3 17 14 15 +3
5 Altınordu 9 4 3 2 17 12 14 +5
6 Elazığspor 8 4 2 2 13 10 14 +3
7 İstanbulspor 9 4 3 2 10 8 14 +2
8 Adana Demirspor 9 4 3 2 14 13 14 +1
9 Adanaspor 9 4 3 2 9 11 14 -2
10 Balıkesirspor Baltok 8 3 2 3 15 13 9 +2
11 BB Erzurumspor 8 2 3 3 7 10 9 -3
12 Samsunspor 8 2 3 3 6 9 9 -3
13 Boluspor 8 2 4 2 9 10 8 -1
14 Denizlispor 9 2 5 2 9 15 8 -6
15 Gazişehir Gaziantep FK 8 1 3 4 7 6 7 +1
16 Manisaspor 8 2 5 1 11 14 4 -3
17 Eskişehirspor 8 1 3 4 13 17 4 -4
18 Gaziantepspor 9 1 6 2 4 17 2 -13
Takım O G M B A Y P AV
1 Menemen Belediyespor 9 7 1 1 20 7 22 +13
2 Keçiörengücü 9 6 1 2 29 10 20 +19
3 Hatayspor 9 6 2 1 13 6 19 +7
4 Sivas Belediyespor 9 5 1 3 13 3 18 +10
5 Afjet Afyonspor 9 5 1 3 17 8 18 +9
6 Kastamonuspor 1966 9 5 3 1 17 10 16 +7
7 Amed Sportif 9 4 2 3 19 11 15 +8
8 Sarıyer 9 4 2 3 11 9 15 +2
9 Sancaktepe Belediyespor 9 3 2 4 15 10 13 +5
10 İnegölspor 9 3 2 4 12 13 13 -1
11 Tokatspor 9 3 3 3 12 17 12 -5
12 Etimesgut Belediyespor 9 2 2 5 9 9 11 0
13 Bucaspor 9 2 5 2 10 12 8 -2
14 Bodrumspor 9 2 5 2 8 14 8 -6
15 Eyüpspor 9 1 6 2 14 23 5 -9
16 Kocaeli Birlikspor 9 1 6 2 9 22 5 -13
17 Tuzlaspor 9 1 7 1 11 20 4 -9
18 Mersin İdmanyurdu 9 0 9 0 2 37 0 -35
Takım O G M B A Y P AV
1 Kemerspor 2003 9 5 1 3 21 12 18 +9
2 Bayrampaşa 9 5 1 3 11 4 18 +7
3 Manisa BBSK 8 5 1 2 12 3 17 +9
4 12 Bingölspor 9 4 2 3 9 7 15 +2
5 Halide Edip Adıvar SK 9 3 2 4 13 9 13 +4
6 Bayburt Grup Özel İdare 9 3 2 4 11 8 13 +3
7 Ofspor 9 4 4 1 10 8 13 +2
8 Kozan Belediyespor 9 4 4 1 15 15 13 0
9 Düzcespor 9 4 4 1 10 14 13 -4
10 Batman Petrolspor 9 3 3 3 9 8 12 +1
11 Çatalcaspor 8 3 2 3 8 7 12 +1
12 Çanakkale Dardanel SK 9 3 3 3 10 11 12 -1
13 Bergama Belediyespor 9 3 5 1 12 17 10 -5
14 Erbaaspor 8 2 3 3 7 7 9 0
15 Yomraspor 9 2 5 2 5 9 8 -4
16 Orhangazi Belediyespor 9 1 4 4 6 12 7 -6
17 Erzin Belediyespor 9 2 6 1 5 12 7 -7
18 Yeni Altındağ Bld. 8 2 6 0 7 18 6 -11
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
20.10.2017 20:00 Antalyaspor 2 - 1 Kasımpaşa
20.10.2017 20:00 Göztepe 3 - 3 Alanyaspor
21.10.2017 16:30 Akhisar Bld. 3 - 3 Gençlerbirliği
21.10.2017 19:30 Y.Malatyaspor 1 - 0 Trabzonspor
21.10.2017 14:00 Osmanlispor FK 3 - 0 Karabükspor
22.10.2017 16:30 Kayserispor - Konyaspor
22.10.2017 19:30 Galatasaray - Fenerbahçe
22.10.2017 14:00 Sivasspor - Bursaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
20.10.2017 18:00 Adanaspor 0 - 0 Ankaragücü
21.10.2017 13:00 İstanbulspor 2 - 0 Altınordu
21.10.2017 19:30 Gaziantepspor 0 - 0 Ç.Rizespor
21.10.2017 13:05 Denizlispor 1 - 0 Adana D.Spor
22.10.2017 18:00 Boluspor - Balıkesirspor
22.10.2017 13:00 Umraniyespor - Gaziantep Bykşhr Bld.
22.10.2017 15:30 Eskişehirspor - Erzurum BB
22.10.2017 13:00 Giresunspor - Manisaspor
22.10.2017 15:30 Elazığspor - Samsunspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
21.10.2017 15:00 İnegölspor 2 - 2 Sancaktepespor
21.10.2017 15:00 Bodrumspor 2 - 1 Tokatspor
21.10.2017 15:00 Eyüpspor 3 - 4 Kastamonuspor
21.10.2017 14:30 Etimesgut Belediyespor 3 - 2 Keçiörengücü
21.10.2017 15:00 Menemen Bld. 1 - 0 Hatayspor
21.10.2017 14:00 Tuzlaspor 6 - 1 Mersin İ.Y.
21.10.2017 15:00 Sarıyer 1 - 0 Amed Sportif
21.10.2017 15:00 Kocaeli Birlik Spor 1 - 4 Afjet Afyonspor
21.10.2017 19:00 Bucaspor 0 - 1 4 Eylül Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
21.10.2017 19:00 Dardanelspor 0 - 2 Bayrampaşa
21.10.2017 14:00 Ofspor 1 - 2 Batman Pet.
21.10.2017 14:00 Bayburt Genclikspor 1 - 0 Bergama Belediyespor
21.10.2017 15:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 1 Kozan Belediyespor
21.10.2017 14:30 Duzcespor 1 - 0 Yomraspor
21.10.2017 14:00 12 Bingolspor 2 - 1 Orhangazispor
21.10.2017 14:30 Erzin Belediyespor 1 - 2 Tekirova Bld.
22.10.2017 14:30 Yeni Altindag Belediyespor - Catalcaspor
22.10.2017 13:30 Erbaaspor - Manisa Büyükşehir Belediyespor
HABER ARŞİVİ
Yukarı