HABER AKIŞI

kriz bitiyor

 Tarih: 13-06-2018 04:00:00
Geçtiğimiz hafta çoğunluğun sağlanamadığı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul bugün Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Kongre sürecine kadar kulübü yöneten Başkan Halil Ünal’ın bugünkü genel kurulda listesini divana sunması bekleniyor. Güçlü bir yönetim anlayışıyla genel kuruldan başkan olarak çıkmasına kesin gözle bakılan Halil Ünal’ın bu 5.dönemi olacak. Eskişehirspor’da en çok başkanlık yapan isim olarak tarihe not düşecek olan Halil Ünal’ın ekibinde kimlerin yer aldığı bugün netlik kazanacak. Saat 15.00 da başlayacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da Ünal’a yakınlığı ile bilinen isimlerin bugünkü kongrede Başkanı yalnız bırakmayacak.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER Eskişehir ve Kütahya sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü ba..
Okullarda güvenli geçiş Okullarda güvenli geçiş Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ‘Okul Geçit Görevlileri’ projesi ile ok..
Ortak akılla çözeriz Ortak akılla çözeriz AK Parti Genel Merkez tarafından dış ilçelerden sorumlu olarak görevlendirilen M..
HABER ARŞİVİ
Yukarı