istanbul escort
HABER AKIŞI

kriz bitiyor

 Tarih: 13-06-2018 04:00:00
Geçtiğimiz hafta çoğunluğun sağlanamadığı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul bugün Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Kongre sürecine kadar kulübü yöneten Başkan Halil Ünal’ın bugünkü genel kurulda listesini divana sunması bekleniyor. Güçlü bir yönetim anlayışıyla genel kuruldan başkan olarak çıkmasına kesin gözle bakılan Halil Ünal’ın bu 5.dönemi olacak. Eskişehirspor’da en çok başkanlık yapan isim olarak tarihe not düşecek olan Halil Ünal’ın ekibinde kimlerin yer aldığı bugün netlik kazanacak. Saat 15.00 da başlayacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da Ünal’a yakınlığı ile bilinen isimlerin bugünkü kongrede Başkanı yalnız bırakmayacak.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok NEVRUZ ATEŞİ ESKİŞEHİR’DE YANDI Her yıl geleneksel olarak kutlanan ve doğanın uyanışı olarak sembolize edilen Ne..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı