HABER AKIŞI

Köy Enstitülülerin kutlaması Eylül’e kaldı

 Tarih: 04-07-2018 04:00:00

Çifteler Köy Enstitüsü, Yunus Emre İlköğretmen Okulu ve Öğretmen Liseleri ‘’Hamidiye Mezunlar Günü’’,  çoğunlukta Temmuz ayının ilk pazarında kutlanıyordu. Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği Eskişehir Şubesi tarafından alınan karar gereği, ‘’ ’Hamidiye Mezunlar Günü’’, Eylül.2018 tarihine ertelendi. Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği Eskişehir Şubesi tarafından 1980’lerden 2013 kadar; başlangıçta daha çok Köy Enstitüsü çıkışlıların gönüllü katılımlarıyla oluşturulmuş Çifteler Köy Enstitüsü, Yunus Emre İlköğretmen Okulu ve Öğretmen Liseleri mezunlar günü, çoğunlukta Temmuz ayının ilk pazarında kutlana gelmişti. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Yerel demokrasinin  en eski örneği Yerel demokrasinin en eski örneği Vali Özdemir Çakacak, muhtarlık müessesesinin, geçmişi yaklaşık 200 yıl önceye d..
 Anadolu’ya büyük onur Anadolu’ya büyük onur Anadolu Üniversitesi, uluslararası standartların hazırlanması sürecine katkı sağ..
En iyi denetleyici tüketicinin kendisi En iyi denetleyici tüketicinin kendisi İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Dünya Gıda Günü dolayısıyla bir etkinlik ..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı