HABER AKIŞI

KORONA VİRÜS 2 CAN DAHA ALDI

 Tarih: 20-11-2020 13:26:19

Tüm dünyada hızla yayılan ve her geçen gün ürkütücü boyutlara ulaşan koronavirüs can almaya devam ediyor. Eskişehir’de virüs salgınına yakalanan ve tedavi görenlerin sayısında da artış yaşanırken, ölüm olaylarına da yenileri ekleniyor. Eskişehir’de son olarak, Büyükşehir Belediyesi ESTRAM Şirketi ile Şehirlerarası Yolcu Terminali çalışanlarını yasa boğan 2 ölüm olayı yaşandı. Belediye ye ait şirkette çalışan Ufuk Dumlu isimli genç ile otogar’da yazıhane işletmeciliği yapan Çetin Buyurgel, yakalandığı korona virüse yenik düştü. Bundan yaklaşık 2 ay önce rahatsızlaşan ve salgın belirtilerinin görülmesi üzerine Eskişehir Şehir Hastanesine tedavi edilmek üzere kaldırılan ve solunum cihazına bağlanan yazıhane işletmecisi Buyurgel, doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı. Öte yandan bir acı haberde ESTRAM camiasına düştü. Bir süreden beri Büyükşehir Belediyesi ESTRAM Şirketi bünyesinde çalışan Ufuk Dumlu’ya da virüs vakası teşhisi kondu. Bir süreden beri tedavi gören genç işçide kurtarılamayarak virüsten hayata veda edenlerden biri oldu. Her iki cenaze korona virüs tedbirleri altında yakınları tarafından defnedildi.

  GÜNDEM HABERLERİ
SORUN ÇOK ÇÖZÜM YOK SORUN ÇOK ÇÖZÜM YOK ESKİ Genel Kurulu’nda yatırım programı ve bütçe tartışıldı.
ANADOLU’NUN DERECELİ MEZUNLARI ANADOLU’NUN DERECELİ MEZUNLARI Anadolu Üniversitesi 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında dereceyle mezun olan öğren..
VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerin..
HABER ARŞİVİ
Yukarı