HABER AKIŞI

Korona alarmı!

 Tarih: 24-03-2020 04:00:00

Büyükşehir Belediyesi, alınan tedbirleri kararlılıkla uygulamaya devam ediyor.

Toplum sağlığına büyük önem veren Büyükşehir Belediyesi, salgının yayılmasını önlemek amacıyla uygulamaya koyduğu eylem planı çerçevesinde birçok önemli tedbir aldı. Bu kapsamda öncelikle belediye personeline Covid-19 konusunda bilgilendirici eğitimler verilirken, personel sayısı da hizmetlerin aksamayacağı şekilde azami sayıya indirildi. Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğunda bulunan Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi, Eskişehir Kurtuluş Müzesi, Cam Sanatları Müzesi, Canlı Tarih Sahnesi ve Kent Belleği Müzesi geçici süreyle ziyarete kapatılırken, Masal Şatosu, Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi ile Hayvanat Bahçesi de bu süreçte tedbir amaçlı ziyaretçi kabul etmiyor. Binlerce kişiye farklı alanlarda eğitim veren ESMEK de bu süreçte geçici süreyle eğitime ara verdi. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
GECE YARISI ACİL ÖNLEM GECE YARISI ACİL ÖNLEM Eskişehir'de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele tedbirleri kapsamında..
62 yaşında virüsü yendi 62 yaşında virüsü yendi Fransa’da yaşayan ve Türkiye’ye geldikten sonra Korona virüs Covid-19 taşıyıcısı..
DENETİM KUYRUĞU! DENETİM KUYRUĞU! Korona virüs (Covid-19) önlemleri kapsamında yapılan denetim nedeniyle Eskişehir..
HABER ARŞİVİ
Yukarı