istanbul escort
HABER AKIŞI

Korkum zarar vermek

 Tarih: 22-06-2018 04:00:00
Eskişehirspor’da Bülent Uygun ismi ağırlık kazanmasına rağmen kulübün içinde bulunduğu kriz nedeniyle siyah kırmızılı camiaya fayda yerine zarar vermekten korktuğunu ifade etmesi şaşkınlık yarattı. 
Bundan 8 sezon öncesinde Eskişehirspor’da ciddi başarılara imza atan ve Başkan Halil Ünal ile çok iyi anlaşan Bülent Uygun’un aslında camiaya sıcak baktığı ancak tek korkusunun 1. Ligi fazla tanımadığını bu süreçte lig takımlarını yakından tanıyan bir teknik adamın Eskişehirspor’a daha faydalı olacağını bildirerek gelecek teklifleri kapatmış oldu. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok NEVRUZ ATEŞİ ESKİŞEHİR’DE YANDI Her yıl geleneksel olarak kutlanan ve doğanın uyanışı olarak sembolize edilen Ne..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı