HABER AKIŞI

Konseyler Ankara'da buluştu

 Tarih: 23-03-2020 04:00:00

Türkiye Kent Konseyleri Birliği tarafından Ankara Kent Konseyi ev sahipliğinde düzenlenen “Büyükşehir Ölçeğinde Kent Konseyleri Çalıştayı“na Eskişehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu katıldı. Ülkenin dört bir yanından Kent Konseyi temsilcilerinin katılımıyla geçen hafta gerçekleştirilen çalıştayda, kent konseylerinin gelişimi için yapılması gerekenler konuşuldu. Çalıştayda konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediyedeki bir komisyonda görüşülen herhangi bir konu hakkında o konuyla ilgili konseyin de görüşünün alınması gerektiğini söyledi.Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Mürsel Sabancı ise, kent konseyleri ile ilgili konuşmaya ve çalışmaya devam edeceklerini dile getirerek "Kent konseylerinin, kente ve kentliye kattığı değer önünde saygıyla eğilinmesi gereken bir değerdir. Yapılan işler siyasi elle veya parayla yapılacak işler değildir. Yaptığınız işler şehre olan tutkunuzla, birbirinize olan güveninizle, inancınızla ve vatan ile millet sevgisiyle yapılacak işlerdir." diye konuştu. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
18 NOKTADA SIKI KONTROL 18 NOKTADA SIKI KONTROL Vali Özdemir Çakacak, Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kenttin giri..
Umreciler sevinçli Umreciler sevinçli Eskişehir’de umreden döndükten sonra karantina altına alınan vatandaşlar, 14 gün..
250 milyonluk müjde 250 milyonluk müjde AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’Şeker Pancarı Üreti..
Sağlıkçıların yanındayız Sağlıkçıların yanındayız İl Sağlık Müdürü Bilge’yi ziyaret eden Başkan Nadir Küpeli, “Sağlık çalışanlarım..
HABER ARŞİVİ
Yukarı