HABER AKIŞI

Kongrelerde mutlu son

 Tarih: 12-10-2017 11:51:54
AK Parti Eskişehir Kadın Kolları 5.olağan kongre sürecinde ilçelerdeki kongrelerini tamamladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, Tepebaşı ve Odunpazarı ilçeleri dışındaki dış ilçelerimizdeki kongreleri kadınların yoğun katılımıyla tamamladıklarını belirtti. Yalçın, “Bizler AK Kadınlar, bu kutlu yürüyüşümüzde öncelikli hedefimiz 2019 olarak milletimiz daha çok hizmet alsın, kazansın diye çalışacağız. Gittiğimiz ilçelerimizde Ak Partili belediye başkanlarımızın ilçelerimize yaptıkları hizmetler ve kadınlarımız için yaptıkları çalışmalar bizleri çok memnun etti. O ilçedeki kadınlarımızda verilen imkanlardan kazanımlardan memnun. Görüyoruz ki halkın içinden, milletine hizmet eden ve edecek yerel yönetimler şehrimizin her ilçesinde ve merkezde de gerekli” dedi. Ak Parti Eskişehir Kadın Kolları 5. olağan kongre sürecinde; Alpu İlçe Kadın Kolları Başkanı Meral Keskin, Beylikova İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Küçük, Çifteler İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Can Geçkalan, Günyüzü İlçe Kadın Kolları Başkanı Nazik Ayık, Han İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Belceli, İnönü İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Zeybek, Mahmudiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Eda Talay, Mihalıççık İlçe Kadın Kolları Başkanı Suzan Karakaya, Mihalgazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Çakır, Sarıcakaya İlçe Kadın Kolları Başkanı Kadriye Okur, Seyitgazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Suriye Akipek ve Sivrihisar İlçe Kadın Kolları Başkanı Şemnur Altınsoy görevlendirildi.  

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
YOLUN AÇIK OLSUN YOLUN AÇIK OLSUN Hakkari’de bölücü terör örgütleri tarafından tuzaklanan el yapımı patlayıcının ..
6 kekliğe 4 bin TL ceza  6 kekliğe 4 bin TL ceza Beylikova ilçesinde 6 avcıya, kaçak avladıkları 6 kınalı kekliğin her biri için..
Ellerinden kaçırdılar Ellerinden kaçırdılar Bir ikamete giren ve çevredeki vatandaşların çabasıyla dışarı çıkartıldıktan son..
Aşure Günü’nde buluştular Aşure Günü’nde buluştular Mustafa Kemal İlkokulu tarafından geleneksel hale dönüştürülen Aşure Günü etkinl..
  SİYASET HABERLERİ
Kılıçdaroğlu’na tam destek Kılıçdaroğlu’na tam destek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl ve ilçe örgütleri dün parti binasında bayramlaş..
Destici’den uyarı Destici’den uyarı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir İl Başkanlığ..
Belediyeleri alacağız Belediyeleri alacağız Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, AK Parti Eskişehir İl Başkanlığının düzenledi..
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 8 7 0 1 20 6 22 +14
2 Göztepe 8 5 2 1 17 12 16 +5
3 Akhisarspor 8 5 2 1 14 10 16 +4
4 Medipol Başakşehir 8 5 2 1 13 11 16 +2
5 Fenerbahçe 8 4 2 2 17 12 14 +5
6 Beşiktaş 8 4 2 2 13 9 14 +4
7 Kayserispor 8 4 2 2 12 9 14 +3
8 Bursaspor 8 4 4 0 16 13 12 +3
9 Sivasspor 8 4 4 0 14 14 12 0
10 Aytemiz Alanyaspor 8 3 4 1 16 17 10 -1
11 Trabzonspor 8 2 3 3 17 21 9 -4
12 Karabükspor 8 2 4 2 11 13 8 -2
13 Yeni Malatyaspor 8 2 4 2 14 17 8 -3
14 Kasımpaşa 8 2 4 2 12 16 8 -4
15 Atiker Konyaspor 8 2 5 1 8 11 7 -3
16 Gençlerbirliği 8 2 5 1 9 17 7 -8
17 Antalyaspor 8 1 4 3 9 14 6 -5
18 Osmanlıspor FK 8 1 6 1 10 20 4 -10
Takım O G M B A Y P AV
1 Ümraniyespor 8 5 1 2 14 7 17 +7
2 Giresunspor 8 4 0 4 12 5 16 +7
3 Altınordu 8 4 2 2 17 10 14 +7
4 MKE Ankaragücü 8 4 2 2 11 7 14 +4
5 Çaykur Rizespor 8 4 2 2 17 14 14 +3
6 Elazığspor 8 4 2 2 13 10 14 +3
7 Adana Demirspor 8 4 2 2 14 12 14 +2
8 Adanaspor 8 4 3 1 9 11 13 -2
9 Balıkesirspor Baltok 8 3 2 3 15 13 12 +2
10 İstanbulspor 8 3 3 2 8 8 11 0
11 BB Erzurumspor 8 2 3 3 7 10 9 -3
12 Samsunspor 8 2 3 3 6 9 9 -3
13 Boluspor 8 2 4 2 9 10 8 -1
14 Gazişehir Gaziantep FK 8 1 3 4 7 6 7 +1
15 Manisaspor 8 2 5 1 11 14 7 -3
16 Eskişehirspor 8 1 3 4 13 17 7 -4
17 Denizlispor 8 1 5 2 8 15 5 -7
18 Gaziantepspor 8 1 6 1 4 17 4 -13
Takım O G M B A Y P AV
1 Keçiörengücü 8 6 0 2 27 7 20 +20
2 Menemen Belediyespor 8 6 1 1 19 7 19 +12
3 Hatayspor 8 6 1 1 13 5 19 +8
4 Amed Sportif 8 4 1 3 19 10 15 +9
5 Sivas Belediyespor 8 4 1 3 12 3 15 +9
6 Afjet Afyonspor 8 4 1 3 13 7 15 +6
7 Kastamonuspor 1966 8 4 3 1 13 7 13 +6
8 Sancaktepe Belediyespor 8 3 2 3 13 8 12 +5
9 Sarıyer 8 3 2 3 10 9 12 +1
10 İnegölspor 8 3 2 3 10 11 12 -1
11 Tokatspor 8 3 2 3 11 15 12 -4
12 Bucaspor 8 2 4 2 10 11 8 -1
13 Etimesgut Belediyespor 8 1 2 5 6 7 8 -1
14 Bodrumspor 8 1 5 2 6 13 5 -7
15 Eyüpspor 8 1 5 2 11 19 5 -8
16 Kocaeli Birlikspor 8 1 5 2 8 18 5 -10
17 Tuzlaspor 8 0 7 1 5 19 1 -14
18 Mersin İdmanyurdu 8 0 8 0 1 31 0 -30
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 8 5 1 2 12 3 17 +9
2 Kemerspor 2003 8 4 1 3 19 11 15 +8
3 Bayrampaşa 8 4 1 3 9 4 15 +5
4 Ofspor 8 4 3 1 9 6 13 +3
5 Kozan Belediyespor 8 4 3 1 14 13 13 +1
6 Çanakkale Dardanelspor 8 3 2 3 10 9 12 +1
7 Çatalcaspor 8 3 2 3 8 7 12 +1
8 12 Bingölspor 8 3 2 3 7 6 12 +1
9 Halide Edip Adıvar SK 8 2 2 4 11 8 10 +3
10 Bayburt Grup Özel İdare 8 2 2 4 10 8 10 +2
11 Bergama Belediyespor 8 3 4 1 12 16 10 -4
12 Düzcespor 8 3 4 1 9 14 10 -5
13 Batman Petrolspor 8 2 3 3 7 7 9 0
14 Erbaaspor 8 2 3 3 7 7 9 0
15 Yomraspor 8 2 4 2 5 8 8 -3
16 Orhangazi Belediyespor 8 1 3 4 5 10 7 -5
17 Erzin Belediyespor 8 2 5 1 4 10 7 -6
18 Yeni Altındağ Bld. 8 2 6 0 7 18 6 -11
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
13.10.2017 20:00 Gençlerbirliği 2 - 1 Beşiktaş
14.10.2017 14:00 Karabükspor 1 - 0 Kayserispor
14.10.2017 16:30 Antalyaspor 1 - 3 Göztepe
14.10.2017 16:30 İstanbul Başakşehir 2 - 1 Alanyaspor
14.10.2017 19:30 Konyaspor 0 - 2 Galatasaray
15.10.2017 19:30 Fenerbahçe 3 - 1 Y.Malatyaspor
15.10.2017 16:30 Trabzonspor 1 - 6 Akhisar Bld.
15.10.2017 14:00 Kasımpaşa 2 - 3 Sivasspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
13.10.2017 18:00 Erzurum BB 1 - 0 İstanbulspor
14.10.2017 18:00 Gaziantep Bykşhr Bld. 1 - 1 Giresunspor
14.10.2017 13:00 Umraniyespor 2 - 1 Elazığspor
14.10.2017 15:00 Balıkesirspor 2 - 0 Gaziantepspor
15.10.2017 15:30 Altınordu 1 - 1 Adanaspor
15.10.2017 13:00 Ankaragücü 2 - 0 Boluspor
15.10.2017 18:00 Adana D.Spor 3 - 1 Eskişehirspor
15.10.2017 13:00 Ç.Rizespor 1 - 1 Samsunspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
21.10.2017 15:00 İnegölspor - Sancaktepespor
21.10.2017 15:00 Bodrumspor - Tokatspor
21.10.2017 15:00 Eyüpspor - Kastamonuspor
21.10.2017 14:30 Etimesgut Belediyespor - Keçiörengücü
21.10.2017 15:00 Menemen Bld. - Hatayspor
21.10.2017 14:00 Tuzlaspor - Mersin İ.Y.
21.10.2017 15:00 Sarıyer - Amed Sportif
21.10.2017 15:00 Kocaeli Birlik Spor - Afjet Afyonspor
21.10.2017 19:00 Bucaspor - 4 Eylül Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
21.10.2017 19:00 Dardanelspor - Bayrampaşa
21.10.2017 14:00 Ofspor - Batman Pet.
21.10.2017 14:00 Bayburt Genclikspor - Bergama Belediyespor
21.10.2017 15:00 Halide Edip Adivar Spor - Kozan Belediyespor
21.10.2017 14:30 Duzcespor - Yomraspor
21.10.2017 14:00 12 Bingolspor - Orhangazispor
21.10.2017 14:30 Erzin Belediyespor - Tekirova Bld.
22.10.2017 14:30 Yeni Altindag Belediyespor - Catalcaspor
22.10.2017 13:30 Erbaaspor - Manisa Büyükşehir Belediyespor
HABER ARŞİVİ
Yukarı