istanbul escort
HABER AKIŞI

Kongre kilitlendi

 Tarih: 15-10-2018 11:25:58
Eskişehirspor da herkes yönetimin alacağı genel kurul tarihine kilitlendi. İçinden çıkılmaz bir duruma giren kulübün bu çıkmazdan kurtulabilmesi için kongre tarihinin açıklanması bekleniyor.

Bu sezon yaşanan mali kriz, lisans işlemlerinin gerçekleştirilmemesi ve bununla birlikte biran da kendilerini A takım formasıyla sahada gören genç oyuncuların yaşadıkları şehirde ayrı bir kaos yarattı.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen Eskişehirspor’a gönül veren Türk futbolunda sürekli her hafta isimleri anılan siyah kırmızılı taraftarların verdiği büyük destek spor kamuoyunda gündemden düşmüyor.

Yönetim Kurulunun yaşanan bu krizi aşabilmek, güçlü bir yönetim oluşturabilmek adına genel kurul kararı alma girişimi ise tüm şehirde doğru karar olarak yorumlanıyor. Yeni yönetimin oluşabilmesi adına kulübün önünü açmak isteyen Başkan Halil Ünal ve ekibi de kolları sıvayıp biran evvel kongre takvimini belirleyerek devre arasına kadar güçlü bir yönetimin ortaya çıkarak transfer tahtasını açmaları için kolları sıvadılar.

Yarın akşam tesislerde tüm yönetim kurulu üyeleri tam olarak toplanıp Eskişehirspor için alacakları kararı en geç Çarşamba günü kamuoyuna açıklaması bekleniyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı