HABER AKIŞI

Kongre kilitlendi

 Tarih: 15-10-2018 11:25:58
Eskişehirspor da herkes yönetimin alacağı genel kurul tarihine kilitlendi. İçinden çıkılmaz bir duruma giren kulübün bu çıkmazdan kurtulabilmesi için kongre tarihinin açıklanması bekleniyor.

Bu sezon yaşanan mali kriz, lisans işlemlerinin gerçekleştirilmemesi ve bununla birlikte biran da kendilerini A takım formasıyla sahada gören genç oyuncuların yaşadıkları şehirde ayrı bir kaos yarattı.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen Eskişehirspor’a gönül veren Türk futbolunda sürekli her hafta isimleri anılan siyah kırmızılı taraftarların verdiği büyük destek spor kamuoyunda gündemden düşmüyor.

Yönetim Kurulunun yaşanan bu krizi aşabilmek, güçlü bir yönetim oluşturabilmek adına genel kurul kararı alma girişimi ise tüm şehirde doğru karar olarak yorumlanıyor. Yeni yönetimin oluşabilmesi adına kulübün önünü açmak isteyen Başkan Halil Ünal ve ekibi de kolları sıvayıp biran evvel kongre takvimini belirleyerek devre arasına kadar güçlü bir yönetimin ortaya çıkarak transfer tahtasını açmaları için kolları sıvadılar.

Yarın akşam tesislerde tüm yönetim kurulu üyeleri tam olarak toplanıp Eskişehirspor için alacakları kararı en geç Çarşamba günü kamuoyuna açıklaması bekleniyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı