HABER AKIŞI

Kongre gözüküyor

 Tarih: 16-10-2018 04:00:00
Eskişehirspor’da gözler Başkan Halil Ünal ve ekibine çevrildi. Siyah kırmızılı yöneticiler alınacak karar doğrusunda 2 Kasım’a kongreyi yetiştirmeye çaba harcıyor.

Siyah kırmızılı kulüpte yönetim arayışlarını sürdürürken bu akşam gerçekleşmesi beklenen toplantıda alınması beklenen karardan daha çok ortaya çıkması beklenen kim olursa olsun Eskişehirspor adına düşünülmeden kulübün önünü açmak için Halil Ünal ve arkadaşları düşünmeden görevi bırakmaya hazır.

Dün gazetemize bir açıklama yapan Başkan Ünal, “Biz zor dönemde bu görevi üstlendik. Ancak yıllardır hep dile getiriyoruz. Kimse üzülerek söylüyorum ki Eskişehirspor deyince herkes kaçıyor. İş adamlarımız, zenginlerimiz bu durumda kulübü sahip çıkmıyor. Biz de yönetimdeki arkadaşlarımızla genel kurul kararına gerek kalmadan aday yada adayların çıkması durumunda Eskişehirspor’un önünü açmak niyetindeyiz” dedi.

Bu akşam yapılacak toplantıda genel kurul kararının çıkıp çıkmayacağı henüz net değil. Olası bir erken kongre kararı alınması durumunda 2 Kasım Cuma gününe ilk toplantı kararı alınması bekleniyor. Çoğunluğun sağlanamaması durumunda ikinci toplantı 9 Kasım Cuma günü olacak görünüyor.

Şimdi adayların çıkıp çıkmayacağı ile ilgili olarak tüm şehir büyük bir beklenti içine girerken olası desteğin mevcut yönetime verilmesi halinde Ünal ve ekibinin bu zor günlerde yaşanan krizi en iyi şekilde aşabilmek için göreve devam etmesi herkesin dileği.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı