HABER AKIŞI

Kongre 6 Haziran’da

 Tarih: 11-05-2018 04:00:00
Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ve Yönetim Kurulu üyelerinin Olağanüstü Seçimli Genel Kongre kararı alıp 7 Haziran olarak açıkladığı genel kurulu bir gün önceye alarak 6 Haziran olarak belirleyeceği öğrenildi.

Bu sezonu hayli sıkıntılı süreçte kapatan Eskişehirspor yönetiminin almış olduğu Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı sonrasında 7 Haziran da yapılacağı açıklanmıştı.

Çoğunluk sağlanamadığı taktirde kongrenin 14 Haziran’da yapılacağı bildirilmiş ancak ikinci toplantının Arife gününe denk gelmesi nedeniyle sıkıntı olacağı düşünülmüştü.

Başkan Halil Ünal’ın Ankara’da olması Başkan Vekillerinin şehir dışında olması nedeniyle herhangi bir tarih dün açıklanmadı. Aldığımız duyumlara yönetimin Ramazan Bayramı arife gününe denk gelen kongre tarihini bir gün önceye alarak ilk toplantının 6 Haziran çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantının 13 Haziran olarak kamuoyuna açıklayacağı da gelen bilgiler arasında.

Başkan Halil Ünal’ın gerçekleşecek olan genel kurulda aday olmayacağına yönelik yaptığı açıklamaların ardından gözler şimdi ortaya çıkması beklenen diğer başkan adaylarına çevrildi.

Taraftarlar hatırlanacağı üzere Başkan Ünal’ın açıklamalarının ardından “Halil Ünal’ı istemiyoruz” diye bir açıklamalarının söz konusu olmadığını dile getirmişlerdi. Şimdi tekrar Halil Ünal’ın 6 Haziran’da yapılacak olan genel kurulda aday olup olmayacağı tekrar tartışma konusu oldu.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı