HABER AKIŞI

Kombineler ertelendi mi?

 Tarih: 16-07-2018 04:00:00
Eskişehirspor cephesinde kombine biletlerinin satışının ertelendiği öğrenildi. Siyah kırmızılı kulüpte Başkan Halil Ünal, kombine fiyatlarını 53.yıl dönümü etkinliklerinde taraftarlara açıklamıştı. 
Kale arkaları güney ve kuzey tribünler bir sezonluk 50 TL olarak belirlenmiş, Maraton tribün kombine fiyatı da 150 TL olarak açıklanmıştı. Şimdi gözler yönetime çevrilirken kombine satışlarının hangi tarihte taraftarlara ulaşacağı hakkında açıklama bekleniyor. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Yerel demokrasinin  en eski örneği Yerel demokrasinin en eski örneği Vali Özdemir Çakacak, muhtarlık müessesesinin, geçmişi yaklaşık 200 yıl önceye d..
 Anadolu’ya büyük onur Anadolu’ya büyük onur Anadolu Üniversitesi, uluslararası standartların hazırlanması sürecine katkı sağ..
En iyi denetleyici tüketicinin kendisi En iyi denetleyici tüketicinin kendisi İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Dünya Gıda Günü dolayısıyla bir etkinlik ..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı