istanbul escort
HABER AKIŞI

Kızılay’dan Arçelik’te ilk yardım eğitimi

 Tarih: 21-07-2019 04:00:00

Türk Kızılay Eskişehir Şubesi İlk Yardım Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen, Arçelik A.Ş. Personeline yönelik İlk Yardım kursu başarılı bir şekilde tamamlandı.  İlk Yardım kursunu başarı ile tamamlayan katılımcılara, sertifikalarının takdimi yapılıp, Arçelik A.Ş.’ye Türk Kızılay Eskişehir Şube Başkanı Egemen Temizsoy tarafından akreditasyon kalite belgesi verildi. Şube Başkanı Egemen Temizsoy Arçelik A.Ş.’ye vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Antik kente sıfır mahalle Antik kente sıfır mahalle Sivrihisar ilçesinde bulunan ve Kibele için kurulan antik kent Pessinus'un yanı ..
Eskişehir için varız Eskişehir için varız AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir ile ilgili gerek Hükümet gerekse B..
Refah değil sefalet Refah değil sefalet Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, memura verilen zam teklifinin refah değil ..
Kararın arkasındayız Kararın arkasındayız MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Bele..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı