HABER AKIŞI

Kitap fuarı kapılarını açtı

 Tarih: 17-12-2017 04:00:00

Bilecik Belediyesi tarafından Uluslararası Marka Değerleriyle Bilecik Sempozyumu kapsamında hazırlanan Bilecik Belediyesi Kitap Fuarı, kitapseverler için kapılarını açtı. Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen açılış töreni sonrasında binlerce kitap, kitapseverlerin beğenisine sunuldu. Açılış töreninde konuşma yapan Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi tarafından güzel ve anlamlı bir çalışmaya daha imza attıklarını belirtti. Yağcı, “Bilecik'te hep ilkleri yapmanın haklı hazzı ve gururunu yaşıyoruz. Tek bir hedefimiz var. Geçmişiyle övünen geleceğe emin adımlarla yürüyen marka bir şehri oluşturmak. Bununla birlikte bilgi ve kitap bizler için vazgeçilmez. Bu değerleri yakalama adına ve kitap okumanın önemini ortaya koyma adına güzel bir fuarı sizler için hazırladık. Ben bu sempozyum ve fuarın bütün vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı