HABER AKIŞI

Kışa tam hazırlık

 Tarih: 19-09-2018 04:00:00

Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yol yapım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Belirlenen program dahilinde çalışmalarına devam eden Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, son olarak Yıldıztepe Mahallesi’nde 18 sokakta çalışma yürütüyor. Çayırlık, Çağıltı, Koya, Müberra, Sümbülcük, Barutlu, Tepeli, Oruçkaptan, Mehtaplı, Menekşeli, Aliağalar, Öğretim, Özkaya, Yaşa, Yardımcı, Alpay ve Bozyiğit Sokakta  ‘aşınma asfalt ile yol’ ve ‘baskılı asfalt ile tretuvar yapımı’ çalışmaları yapan ekipler, Yıldıztepe Mahallesi’nde çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını söyledi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İlk ders Nabi Hoca’dan İlk ders Nabi Hoca’dan AK Parti Eskişehir Milletvekili, Millî Eğitim ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Na..
Gündoğdu’ya biring Gündoğdu’ya biring Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyec..
Belediyelere isyan etti Belediyelere isyan etti Eskişehir’de aracıyla seyrederken aniden yola fırlayan başıboş ata çarparak kaza..
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı