HABER AKIŞI

Kimse endişe etmesin

 Tarih: 04-04-2017 12:45:04
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem bir dizi ziyaretlerde bulunarak cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini anlatmak için Eskişehir’e geldi.

AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan ile birlikte Konya Yunak Odabaşı ve Çevre Köyleri Derneği, Konya Kurtuşağı Derneği ve Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği’nde cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini anlattılar. MEB Bakan Yardımcısı Erdem “Bir konyalı olarak siz hemşehrilerimle Eskişehir’de buluşmak benim için mutluluk verici. Burada çok fazla hemşehrimiz olduğunu biliyorum ve inanıyorum ki cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi halk oylamasında ülkemizin geleceği için Evet vereceğinize de hiç şüphem yok. Bakın burada Eskişehir’in yükünü çeken çok değerli bir milletvekiliniz var, Harun benim kardeşimdir ve desteklerinizi esirgememenizi istiyorum.” şeklinde konuştu. Milletvekili Karacan konuşmasında ise; “Kıymetli hemşehrilerim 16 Nisan’da ülkemiz kaderini belirleyecek. Türkiye’miz bu zamana kadar çift başlılıktan yaşadığı kaoslar ve krizlerden kurtularak kaybettiği zamanı telafi edecektir. Ülkemiz hedeflerine emin ve güçlü adımlarla yürüyecektir. Kimse endişe ve korkuya kapılmasın. Bundan sonra millet neye karar verirse o olacak” ifadelerini kullandı. HM

  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı