HABER AKIŞI

Kimler olacak?

 Tarih: 20-07-2018 04:00:00
Eskişehirspor’un bu akşamdan itibaren Bolu’da gerçekleştireceği ikinci etap kampında kimlerin yer alacağı büyük bir merakla bekleniyor. 
Teknik direktör Fuat Çapa’nın sezon hazırlıklarına başlarken gençlerin ağırlıklı oluşturduğu kadroyu daha sonra 20’ye düşürmüştü. Halen Eskişehirspor da takımla birlikte antrenmanlara devam eden isimlerin imza atmamasına rağmen Bolu kampına götüreceği Çapa’nın kamp listesi bugün netlik kazanacak. 
21 isim 
beklemede
Marko Milinkoviç
Ferhat Kiraz
Hakan Aslantaş
Semih Güler
Ahmet Arslan
Ekrem Kılıçarslan
Ebrar Yiğit Aydın
Furgan Polat
İbrahim Halil Öner
Bedirhan Altunbaş
Fıratcan Üzüm
Cemali Sertel
M.Feyzi Yıldırım
Mehmet Özcan
Talha Erdoğan
Ahmet Zeki Barlas
İsmail Oykun
Utku Kızılkaya
David Domgjoni
Jesse 
Marcel Appıah
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı