istanbul escort
HABER AKIŞI

Kimler olacak?

 Tarih: 20-07-2018 04:00:00
Eskişehirspor’un bu akşamdan itibaren Bolu’da gerçekleştireceği ikinci etap kampında kimlerin yer alacağı büyük bir merakla bekleniyor. 
Teknik direktör Fuat Çapa’nın sezon hazırlıklarına başlarken gençlerin ağırlıklı oluşturduğu kadroyu daha sonra 20’ye düşürmüştü. Halen Eskişehirspor da takımla birlikte antrenmanlara devam eden isimlerin imza atmamasına rağmen Bolu kampına götüreceği Çapa’nın kamp listesi bugün netlik kazanacak. 
21 isim 
beklemede
Marko Milinkoviç
Ferhat Kiraz
Hakan Aslantaş
Semih Güler
Ahmet Arslan
Ekrem Kılıçarslan
Ebrar Yiğit Aydın
Furgan Polat
İbrahim Halil Öner
Bedirhan Altunbaş
Fıratcan Üzüm
Cemali Sertel
M.Feyzi Yıldırım
Mehmet Özcan
Talha Erdoğan
Ahmet Zeki Barlas
İsmail Oykun
Utku Kızılkaya
David Domgjoni
Jesse 
Marcel Appıah
  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı