HABER AKIŞI

Kim kalacak kim gidecek?

 Tarih: 19-05-2018 11:24:20

Eskişehirspor’da yönetim arayışları devam ederken şimdi geçen yılki kadrodan kimler kalacak kimler gidecek tartışmaları yaşanıyor. Bir çok oyuncu şimdilik oluşacak yeni yönetimi bekliyor.

 

Siyah kırmızılı kulüpte yeni sezon öncesinde oluşacak yeni yönetim beklentisi devam ederken bir çok oyuncu da oluşacak yeni yönetimi sabırsızlıkla bekliyor.

Eskişehirspor cephesinde Başkan Halil Ünal’ın ısrarlı şekilde “Ben yokum!” sözünün ardından gözler İsmail Ilgaz ve Erdal Şahbaz’a çevrilmiş durumda.

Ünal’ın adres gösterdiği isimler arasında yerini alan Nebi Hatipoğlu da şuan için sessizliğini koruyor. Hatipoğlu’nun başkanlık için aday olmayacağını yakın çevresine ilettiği öğrenilirken oluşacak yeni yönetime her türlü desteği geçmişte olduğu gibi bu dönemde yapmaya hazır olduğu öğrenildi.

Halil Ünal ve ekibinin Başkan Vekilleri olan İsmail Ilgaz ve Erdal Şahbaz ikilisi de yeni yönetimde başkanlık için kolları sıvadığı da ileri sürülüyor.

Yönetimin oluşmasıyla birlikte zor şartlarda takımda kalan bir çok oyuncu da tekrar masaya oturup siyah kırmızılı forma ile yola devam edebileceği izlenimlerini veriyorlar. Bazı oyuncuların takım arayışında olduğu camiada özellikle genç yeteneklerin önümüz sezona hazır olmaları halinde yola devam edileceği öğrenildi.

Altyapıdan yetişen gençlerle önümüz sezonun kadrosunun da kurulabileceği ve borç batağından bir şekilde kurtulma yolu olarak bu görülüyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı