HABER AKIŞI

KEYİFLER YERİNDE

 Tarih: 04-01-2018 04:00:00
Sezonun devre arasını Antalya kampında geçirecek olan Eskişehirspor cephesinde herkesin yüzü gülüyor. Sezonun ilk yarısının sonuna doğru futbolcuların yaşadıkları mali kriz nedeniyle ciddi problemlerin ortaya çıkmaya başlaması gelecek günler için karanlık olarak yorumlanıyordu. Başkan Halil Ünal ve ekibinin göreve gelir gelmez tüm takımdaki oyuncuların alacaklarına yönelik başlattıkları çalışmalar neticesinde karanlık günler geride kaldı. 
Antalya kampında artık tüm oyuncuların yüzünün gülüyor olması da sezonun ikinci yarısı öncesi umutların artmasına neden oluyor. Özellikle teknik direktör Yücel İldiz’in oyuncuların ödemelerinin yapılmasından dolayı mutlu bir ortamda çalışmalarını gerçekleştiriyor olması da hem hocayı hem de yardımcılarını daha bir motive ediyor. Yönetimin tüm oyunculara yönelik ödemelerini sıraya koyarak 10 Ocak’a kadar hiçbir futbolcunun kulüpten alacağı kalmamış olacak. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı