HABER AKIŞI

Kesinti asla yapılmamalı

 Tarih: 25-03-2020 10:41:40
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Eskişehir Şubesi Başkanı Ender Kelleci, korona virüs önlemleri kapsamında elektrik, internet ve doğalgaz kesintilerden de kaçınılması gerektiğinin altını çizdi.

Kelleci, ülkemizde de virüs salgınından etkilenen vatandaşlarımızın sayısı her gün arttığını, bu süreçte herkesin empati ile hareket etmesi gerektiğini belirtti. Olası bir sokağa çıkma yasağında, meskenlerdeki elektrik tüketiminin artacağını belirten Kelleci, "OEDAŞ ve diğer elektrik dağıtım şirketlerinin bu durumu öngörerek enerji sürekliliğinin sağlanabilmesi adına gerekli önlemleri almaları elzemdir ve büyük önem arz etmektedir. Daha önce ilgili kurumlarca su kesintileri yapılmayacağı açıklanmıştır. Aynı şekilde elektrik ve doğalgaz kesintilerden de kaçınılmalıdır" diye belirtti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
GECE YARISI ACİL ÖNLEM GECE YARISI ACİL ÖNLEM Eskişehir'de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele tedbirleri kapsamında..
62 yaşında virüsü yendi 62 yaşında virüsü yendi Fransa’da yaşayan ve Türkiye’ye geldikten sonra Korona virüs Covid-19 taşıyıcısı..
DENETİM KUYRUĞU! DENETİM KUYRUĞU! Korona virüs (Covid-19) önlemleri kapsamında yapılan denetim nedeniyle Eskişehir..
HABER ARŞİVİ
Yukarı