HABER AKIŞI

KESİKBAŞ YENİ BAŞKAN

 Tarih: 05-04-2018 04:00:00  -   Güncelleme: 29-05-2018 02:33:44
Eskişehir Sanayi Odası (ESO) seçimlerinde 9 komiteyi kazanan Celalettin Kesikbaş’ın kırmızı listesi seçimi kazandı.

OSB’deki Sanayi Odası Binası’nda sabah saat 09:00’da başlayan seçimlerde 588 kişi oy kullandı. Oy verme işlemi ise akşam saat 17:00’da tamamlandı. Oy kullanmandan önce konuşan Başkan adayı Celalettin Kesikbaş, yaptığı açıklamada, yeni bir vizyon için burada bursa escort olduklarını vurguladı. Kesikbaş, "Hep söylüyoruz, 4 Nisan son şansımız. Eskişehir sanayisi için son şans. Yeni bir vizyon için buradayız. Yeni bir vizyonla beraber, yeni projelerin devamını sağlayacağız. Bunun mücadelesini yaklaşık bir senedir veriyoruz. İnşallah bugün nihayetlendireceğiz. Sonuç güzel de bitecek. Hayırlısı oldun diyorum. Eskişehir kazansın, ülkemiz kazansın" diye konuştu. Diğer başkan adayı Nadir Küpeli ise seçimle ilgili sanayicinin iradesine güvendiklerini söyledi. Küpeli, "Biz söyleyeceklerimizi söyledik. Bundan sonra sıra sanayicilerde. Yoğun bir süreç oldu bunu biliyoruz. Biz başkalarından güç almadık, sadece sanayicinin gücüne ve sanayicinin iradesine güveniyoruz. Dışarıdan çok müdahale oldu bu seçimlere bunun farkındayız ama biz bir tek şeye inandık, o da bizim aklı selim sanayicimizdir. Ona inanıyoruz, ona güveniyoruz" dedi. 17.00’da açılan sandıklar sonucu seçim de belli oldu. Seçimde Celalettin Kesikbaş ve Nadir Küpeli başkan olmak için yarıştı. 16 komiteden 9’unu Celalettin Kesikbaş’ın kırmızı listesi kazanırken Nadir Küpeli’nin listesi ise 7 komiteyi aldı. Böylece komite üstünlüğünü alan Kesikbaş seçimin galibi oldu. 16 meslek komitesinden 32 meclis üyesi belirlendi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı