HABER AKIŞI

Kerkük’ten Eskişehir’e

 Tarih: 17-01-2018 04:00:00
Kerkük’te yaşayan ve daha önce de prostat ameliyatı geçiren Noralaledin Othman Ali şifayı Eskişehir’de buldu.

Özel Anadolu Hastanesi Hekimlerinden Üroloji Bölümü Uzmanı Op. Dr. Mehmet Hamarat ile Kerkük’ten telefonla iletişime geçen hasta Noralaledin Othman Ali, Eskişehir’e gelerek Hekim Hamarat’a ameliyat oldu. Başarılı geçen operasyonun ardından tekrar memleketine geri dönen Ali, eski sağlığına kavuştuğu için hastane çalışanlarına ve doktoru Mehmet Hamarat’a şükranlarını iletti ve “Kerkük’ten gelmeden önce doktorumla konuştum. Kendisi bazı değerlendirmelerde bulundu. Burada da muayene ve tetkiklerim yapıldı. Doktorumu tercih ettiğim için mutluyum, sayesinde sağlığıma kavuştum” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEĞE  DEĞER KATTIK GELECEĞE DEĞER KATTIK Atık oluşumu ve israfın önlenmesine yönelik seminer düzenlendi. Vali Çakacak; "..
ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, il ve ilçelerde bulunan, insanların can ve ma..
Karaca ailesinin anne acısı Karaca ailesinin anne acısı Hayatını kaybeden Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Eskişehir Gazeteciler Cemiy..
Görevimiz şehre hizmet Görevimiz şehre hizmet Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, “Üniversiteler..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı