HABER AKIŞI

Kaybedenler sessiz

 Tarih: 01-05-2017 11:43:14

Demokrat Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Hüseyin Özcan, referandumda Eskişehirlilerin hayır oyu kullanarak demokrat ve hürriyetçi bir tavır sergilediğini, örnek olduğunu söyledi.

Parti binasında basın açıklaması yapan Hüseyin Özcan, "Eskişehirli hemşerilerimiz sağduyulu, demokrat ve hürriyetçi tavır larak referandumda eyaletçi danışman anayasasına net bir çizgi ile hayır dedi. Bu hayırın önemi büyüktür" dedi.  Eskişehir'de AK Parti ve MHP'nin büyük bir kayba uğradığını söyleyen Hüseyin Özcan, "Eskişehir'in kaybedenleri sessizliklerinden anlaşılacağı gibi AKP ve MHP'yi yönetenler oldu. 15 yıllık reklam arasından sonra demokrat, milliyetçi ve muhafazakar kardeşlerimiz asli yerlerine dönüş yapacaklardır" diye konuştu. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı